Tájékoztató a Simon Gym WFC Országos Bajnokságáról

Ezen a hétvégén 2022.04.10-én egyesületünk Baján a WFC szervezet országos bajnokságán vett részt. Induloink Baboss Ibolya, Horváth Ágnes, Rozs Tibor, Radics Róbert voltak.

WFC Országos Bajnokság Baja    2022.04.10.

Ezen a hétvégén egyesületünk Baján a WFC szervezet országos bajnokságán vett részt. Induloink Baboss Ibolya, Horváth Ágnes, Rozs Tibor, Radics Róbert voltak.

- Robi K -1 szabályrendszerben magyar bajnok

- Ibolyánk K - 1lightban szintén magyar bajnok

- Ági és Tibi K -1 lightban most bronzéremig jutott.

" Elsőként Ági lépett tatamira aki nagyon szépen dolgozott ütésekkel és rúgásokkal is. Sajnos egyik rúgását erősnek ítélte meg a vezető bíró amitől ellenfele nem tudta folytatni a merkőzést így leléptették őt.

- Tibi 7 hosszú év kihagyás után tért vissza a tatamira. Nagyon rutinos és eredményes ellenfele ellen az élő menetet hozta is, de sajna a másodikra hagyta kibontakozni ellenfelét aki ki is használva ezt, megnyerte a mérkőzést.

- Ibolyánk is ügyes lánnyal nézett szembe, de ez egyáltalán nem izgatta őt. Elejétől kezdve saját taktikáját erőltette, pontozta ki ellenfelét. Így jutott a döntőbe ,ahol sajnos ellenfele sérülés miatt nem állt ki ellenünk.

- Robi a tőle megszokott higgadt, de határozott bunyójával nyerte meg a mérkőzést. "

Nyilatkozta Simon László csapatunk edzője.

Gratulálunk versenyzőinknek, ellenfeleinknek és a rendezvény szervezőknek is!

Köszönjük, hogy ott lehettünk!Kapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala