Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym ICO Combat Sport Világbajnokságról

ICO Combat Sport Világbajnokság, Nagykanizsa, 2022.10.14-16. A Simon Gym Fertőszentmiklós Sport Egyesület 5 versenyzővel képviseltette magát az ICO Combat Sport Világbajnokságán. Ennek a rangos nemzetközi versenynek idén Nagykanizsa adott otthont.

ICO Combat Sport Világbajnokság

Nagykanizsa

2022.10.14-16.

A Simon Gym Fertőszentmiklós Sport Egyesület 5 versenyzővel képviseltette magát az ICO Combat Sport Világbajnokságán. Ennek a rangos nemzetközi versenynek idén Nagykanizsa adott otthont. A résztvevő sok ország közül, mint például Nagy-Britannia, Franciaország, Hollandia, Németország, Románia, Ciprus, Bosznia-Hercegovina, Brazília, Ukrajna a legjobb versenyzőikkel képviseltették magukat.

Egyesületünket Fodróczy Anna, Ősze Flóra, Pokrócz Zsombor, Csiszár Kornél, Windisch Zoltán képviselte és a következő eredményeket értek el:

Fodróczy Anna: Kick Light 2. hely

                           K1 Light 2. hely

                     Ring Continous 2. hely

Ősze Flóra: Light Contact 1. hely

                    Ring Continous 1. hely

                    Kick Light 2. hely

Pokrócz Zsombor: K1 Light 1. hely

                               Kick Light 2. hely

                               Light Contact 2. hely

Csiszár Kornél: Ring Continous 1. hely

                          K1 Light 3. hely

Windisch Zoltán: Light Boksz 1. hely

                             Full Boksz 5. hely

Lelkes csapatunk rutintalansága ellenére kihozták magukból a maximumot és a tőlük elvárt módon teljesítettek. Mindenki szívét-lelkét beleadta a küzdelmekbe.

Nyilatkozta versenyzőikről Simon László, egyesületünk edzője.

Köszönjük Horváth Ferenc mesternek a lehetőséget! Támogatóinknak, szülőknek, edzőinknek a segítséget és a felkészítést!

Gratulálunk versenyzőinknek!

Egyesületünk edzői:

Herceg Zoltán, Windisch Zoltán, Molnár Sándor, Simon LászlóKapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg