Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym XI. Spartan Muaythai Kupán való részvételéről

Egyesületünk ifjú versenyzői, Fodróczy Anna és Pokrócz Zsombor ma Budapesten a XI. Spartan thaibox kupán vettek részt.

XI. Spartan Muaythai Kupa 2023.03.12. Budapest

Egyesületünk ifjú versenyzői, Fodróczy Anna és Pokrócz Zsombor ma Budapesten a XI. Spartan thaibox kupán vettek részt.

Ősze Flórának sajnos nem lett ellenfele.

Zsombor mivel még nincs tíz éves, így bemutató mérkőzésen küzdhetett meg tatabányai ellenfelével. Mindhárom menetben határozott, rutinos bunyót produkált, pont úgy, ahogy vártuk is tőle.

Fodróczy Anna hosszú várakozás után következett a csehek válogatott versenyzőjével.

Mindkét lány nagy lendülettel kezdett, rengeteg ütés és rúgás záporával egészen a menet végéig. Második, harmadik menetben sem lankadt a lendület, óriási bunyót produkálva lett vége a mérkőzésnek. Anna ütései kicsit pontatlanabbak voltak a második és harmadik menetben, így a bírók ezüstéremmel jutalmazták őt.

Gratulálunk harcosainknak!

Edzők: Windisch Zoltán, Simon LászlóKapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala