Széchenyi Terv Plusz


Verseny és bemutató egy nap alatt, 2023.04.29.

Egyesületünk két helyszínen is tette a dolgát. Csapatunk egyik fele Mogyoródon az I Faith Fighter Thaibox kupán vett részt. Csapatunk másik fele otthon a fertőszentmiklósi futonapon tartott bemutatót Herceg Zoltán irányításával.

Verseny és bemutató egy nap alatt

2023.04.29.

Egyesületünk ezen az esős napot két helyszínen is tette a dolgát. Csapatunk egyik fele Mogyoródon az I Faith Fighter Thaibox kupán vett részt. Csapatunk másik fele otthon a fertőszentmiklósi futonapon tartott bemutatót Herceg Zoltán irányításával.

Mogyoródon thaibox kupán következő eredmények születtek:

Mészáros Botond első hely.

Pokrócz Zsombor és Ősze Flóra döntetlen.

Fodróczy Anna és Rácz Balázs második helyen végeztek.

Mészáros Botond élete első thaibox meccsét két célirányos fejtérd rúgással idő előtt befejezte így KO győzelmet aratott. Jó beköszönő ez a ringes világba. Szép volt Boti!

Pokrócz Zsombor, Ősze Flóra edző mérkőzésen kaptak lehetőséget ahol minden esetben döntetlen eredményt hirdetnek a bírók. Mindkét sportolónk magabiztosan bunyózta végig mind a 3 menetet és jó látni, hogy versenyről versenyre mennyit fejlődnek ifjoncaink.

Fodróczy Anna 1:2 megosztott szoros pontozással maradt alul korosztályos válogatott versenyzővel szemben. Kicsit csalódottak voltunk, de láttuk, tapasztaltuk mi az a pár apróság amin csiszolni, javítani érdemes.

Rácz Balázs szintén első thaibox meccsén vett részt. Kicsit darabosan, mereven bunyózott és nem tudta megmutatni azt, hogy mire képes igazából ő. Balázs pontozással maradt alul ellenfelével szemben.

Így zárult Mogyoródi kitérőnk. Gratulálunk Versenyzőinknek! Nagyon ügyesek voltatok!

Felkészítő edzők: Windisch Zoltán, Herceg Zoltán, Simon László

Egyesūletūnk otthon maradt másik fele városunk futónapján Herceg Zoltán irányításával tartott egy jó kis bemutatót. Kicsik közül Nimród és Milán mutatta meg technikai tudását, a nyagyobbak: Kornél, Zsolti, Krisztián, Zoli, Ricsi és Csabi mindkét sportunkból "thaibox

, kickbox" -ból célirányosan a küzdelmeket mutatták be.

Köszönjük sportolóinknak, hogy mindig számíthatunk rájuk!

Hajrá Simon Gym Fertőszentmiklós Sport Egyesület!


Kapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg