Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym WFC Európa bajnokságáról

Ezen a hétvégén versenyzőink a WFC szervezet nemzetközi versenyén vettek részt Baján. Egyesületünket Fodróczy Anna, Fekete Milán, Pokrócz Zsombor képviselte.

Tájékoztató a Simon Gym WFC Európa bajnokságáról Bajáról

                   2023.06.16-18.

Ezen a hétvégén versenyzőink a WFC szervezet nemzetközi versenyén vettek részt Baján.

Egyesületünket Fodróczy Anna, Fekete Milán, Pokrócz Zsombor képviselte.

Mindhárman K-1 Light szabályrendszerben indultak és a következő eredmények születtek:

Pokrócz Zsombor mindkét ügyes ellenfelét extra menetben sikerült felülmúlnia ,határozott bunyójával így 1 helyen végzett.

Fekete Milán élete első versenyén 2 helyen végzett.

Fodróczy Anna népes mezőnyben 5 helyen végzett.

Mindhárman legjobb tudásukat mutatták meg a küzdőtéren. Büszkék vagyunk rájuk!

Köszönjük a lehetőséget Mezőfi Andrásnak és családjának!

Köszönjük támogatóink segítségét!

Edzők: Herceg Zoltán, Windisch Zoltán, Simon László.Kapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg