Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym III. Faith Fighter Nemzetközi Kupán való részvételéről

Egyesületünk kilenc fővel Mogyoródon a III. Faith Fighter Nemzetközi Kupán vett részt, melyen az alábbi eredmények születtek.

III. Faith Fighter Nemzetközi Kupa

Mogyoród 2024.05.11.

Egyesületünk kilenc fővel Mogyoródon a III. Faith Fighter Nemzetközi Kupán vett részt és a következő eredmények születtek:

Thai-box gyerek edzőmérkőzéseken aranyérmet kaptak:

Szalay Gábor, Simon- Bajácz Amira, Fekete Ádám, Kiss Kende.

K1 light szabályrendszerben:

Kiss Kamilla I hely.

Fekete Milán I hely.

Ács Dávid I hely.

Fodróczy Anna II hely.

Csiszár Kornél II hely.

Az első ringben először gyerek thai-box edzőmérkőzés voltak. Itt tőlünk Gábor, Amira, Ádám majd Kende követték egymást. Mind a négyen harciasan, lelkesen, elszántan bunyozták végig mérkőzésüket. Picikék ügyesen szerepeltek!

Másik ringben K1 light és K1 mérkőzések voltak. Elsőnek Kiss Kamilla lépett a szorítóba K1 light szabályrendszerben helyi versenyzővel. Mind a két menetet végig pörögték a gyerekek. A nagy adok kapokból általában Kamilla jött ki jobban. Így megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.

Következő versenyzőnk Fodróczy Anna volt K1 light szabályrendszerben. Anna egy nagy iramú szoros mérkőzést produkált aminek extra menet lett a vége. Az extra menet szintén nagyon szoros volt aminek eredményeként hajszál híján az ellenfél kezét emelték a magasba. Annánk második helyen végzett.

Harmadik K1 lightban induló versenyzők Fekete Milán volt. Milán már a bemelegítésnél megmutatta milyen komolyan veszi a dolgát. Bunyó közben végig koncentrálva dolgozott kézzel, lábbal. Rendre ő jött ki jobban a támadások során.

Persze a védekezésben van mit javítani, de a végén megérdemelten emelték a kezét a magasba.

Következő versenyzőnk K1 lightban Ács Dávid volt. A legfiatalabb volt korcsoportjában, de ez a bunyóján nem látszott. Bátran állt bele a bunyóba és tiszta találataival, látványos lábsöpréseivel hozta a mérkőzést. Dávid első helyen végzett.

Tőlünk utolsóként Csiszár Kornél lépett ringbe szintén K1 light szabályrendszerében.

Taktikus, technikás bunyót láthattunk.

Hol az ellenfél távolról talált többször, hol Kornél közelharcban főleg térdel dominált. Az első menetben többet kapunk, a másodikban viszont többet adtunk. A mérkőzés végén bírók az ellenfelet látták jobbnak. Kornél egy jó csatában második helyen végzett.

Gratulálunk sportolóinknak!

A ring mellett Fodróczy Péter és Markó Imre segítették a csapat munkáját.

Edzők: Windisch Zoltán, Simon LászlóKapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg