Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym Check Bin Muaythai - Feltörekvő kupán való részvételéről, 2024.06.16., Szentendre

Tegnapi nap Egyesületünk Szentendrén a Check Bin Muaythai Sport Egyesület által szervezett II. Feltörekvő Muaythai kupán vett részt. Kicsi csapatunk 10 fővel képviselte magát ezen a thaibox rendezvényen.

Check Bin Muaythai - Feltörekvő kupa II.

2024.06.16. Szentendre

Tegnapi nap Egyesületünk Szentendrén a Check Bin Muaythai Sport Egyesület által szervezett II. Feltörekvő Muaythai kupán vett részt. Kicsi csapatunk 10 fővel képviselte magát ezen a thaibox rendezvényen.

Az eseményen mindegyik mérkőzés edzőmérkőzés volt így minden sportoló keze a magasba került. Gátlásokat legyőzve, rutint, tapasztalatokat szerezve, emelt fővel, győztesként tèrhetett haza mindegyik sportoló.

Egyesületünk harcosai:

Kiss Kamilla

Simon- Bajácz Amira

Fodróczy Anna

Kiss Kende

Molnár Nimród

Nagy Nimród

Marton Noel Krisztián

Fekete Milán

Pokrócz Zsombor

Koller Hunor

Gratulálunk a most debütáló Marton Noelnak, Molnár Nimródnak, mert tudjuk az első a legnagyobb erőpróba!

Gratulálunk a legkisebbeknek Kamillának, Amirának, Kendének, mert óriási tűz lobog bennük!

Gratulálunk Nagy Nimródnak aki két meccset is bevállalt!

Gratulálunk rutinos ügyes harcosainknak: Koller Hunornak, Fekete Milánnak, Fodróczy Annának!

Gratulálunk Pokrócz Bajnok Zsombornak, mert a legjobb, legtechnikásabb meccset tőle láttuk ismét!

Ne szomorkodjanak azok sem akik most nem tudták velünk jönni, lesz még lehetőség bőven mindenki számára!

Szervezőknek köszönjük a lehetőséget.

Szülőknek köszönjük rengeteg segítséget, biztatást, szurkolást!

Ellenfeleinknek köszönjük a sportszerű viselkedést, a kemény meccseket! Sokat tanulhatunk belőlük.

Markó Imrének köszönjük, hogy a verseny ideje alatt segíti, hogy minden a megfelelő időben és sorrendben, történjen.

Edzők: Simon László, Windisch ZoltánKapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala