Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym I.C.O. Combat Sport Országos a Bajnokságon való részvételéről

I.C.O. Combat Sport Országos a Bajnokság, 2023.09.30. Zalaegerszeg Mai napon egyesületünk tagjai Zalaegerszegen az ICO Combat Sport Országos bajnokságán vett részt.

       I.C.O. Combat Sport Országos a Bajnokság

              2023.09.30. Zalaegerszeg

Mai napon egyesületünk tagjai Zalaegerszegen az ICO Combat Sport Országos bajnokságán vett részt.

Egyesületünket öten is képviselték és a következő eredmények születtek:

Pokrócz Zsombor : K-1 Lightban első helyen végzett. Zsombi a tőle megszokott formát hozta. Ügyesen, trükkösen múlta felül ellenfelét.

Fekete Milán: K-1 Lightban harmadik helyen végzett. Milán becsülettel küzdött, nagyot harcolt, de ez most a győzelemhez nem volt elég. Élete második versenye volt, meccs rutinra van még szükség...

Fodróczy Anna: K-1 Lightban első helyen végzett. Anna erősen bekezdett, sok tiszta találata volt már a mérkőzés első menetében feladására kényszerítette ellenfelét.

Csiszár Kornél: K-1 Lightban harmadik helyen végzett. Kornél bunyójának első menete inkább Kornél vitte de legrosszabb esetben is döntetlen. A második menetben ellenfelének több tiszta ütése volt kézzel, míg Kornél lábbal dominált. Itt magosztott pontozással most alul maradtunk. Kornél rutinos ügyes bunyós, következő alkalommal ki javitsuk ezt a csorbát.

Simon László: orientált K-1 I-hely, K-1 light I-hely.

Edzőnk 7 hosszú év kihagyás után porolta le kesztyűjét. Próbálta újra azt, ami igazán doppingolja őt.

Orientált K-1 ben az elődöntőt megnyerő versenyző borda sérülés miatt a döntőre nem tudott kiállni így sajnos meccs nélkül kaptuk meg az első helyet. "Ennek egyáltalán nem örültünk..."

K-1 Lightban viszont sikerült küzdőtérre lépni. Sikerült mint az elődöntőt mint a döntőt megnyerni.

Gratulálunk versenyzőinknek!

Edzők: Windisch Zoltán, Herceg Zoltán, Tóth Richárd, Simon LászlóKapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala