Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym XIl. Spartan Kupán való részvételéről Budapesten

2023.10.21. Egyesületünk versenyzői tegnap Budapesten a XII Muaythai Spartan kupán vettek részt. Indulóink: Mészáros Botond, Veres Botond és Csiszár Kornél voltak.

XIl. Spartan Kupa Budapest

2023.10.21.

Egyesületünk versenyzői tegnap Budapesten a XII Muaythai Spartan kupán vettek részt.

Indulóink: Mészáros Botond, Veres Botond és Csiszár Kornél voltak.

Mészáros Botond 0-5 meccses kategóriában indult. Súlycsoportjában négyen voltak. Botond mint az elődöntőben mint a döntőben támadó bunyójával győzelmet aratott így első helyen végzett.

Veres Botond szintén 0-5 meccses kategóriában indult. Súlycsoportjában hárman voltak. Botond az elődöntőben élete első meccsén szerintünk három menetből legalább kettőt megnyert. Talán az egyik menet ami kiegyenlített volt, de ott sem talált többet az ellenfél. A bírók mégis az ellenfélnek adták a meccset. Mintha nem is ugyan azt a mérkőzést nézték volna ők. Veres Botond így bronzéremmel zárt.

Csiszár Kornél +5 meccses kategóriában indult.

Súlycsoportjában ketten voltak. Kornél mindhárom menetben elszántan, dinamikusan, ügyesen küzdött, de ellenfele nagyobb rutinját kihasználva több találatot ért el. Kornél második helyen végzett.

Gratulálunk versenyzőinknek!

Gratulálunk Jilek Ádámnak is a Veszprémi thaibox S.E. versenyzője aki 2,5-3 évig nálunk edzett. Gyönyörű fej térd, rugásának köszönhetően idő előtt fejezte be a mérkőzést és első helyen végzett!

Köszönjük Markó Imre barátunk, edzőtársunk versenyeken való állandó segítséget!

Edzőink: Windisch Zoltán, Herczeg Zoltán, Simon LászlóKapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala