Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató Kick-Box övvizsgáról

2023.11.03.-án egyesületünk Kick-Box övvizsgát tartott. Vizsgáztató mesterként Horváth Ferenc 7.Danos nagymestert hívtuk meg Zalaegerszegről aki több Combatsport világszervezet köztük az ICO magyarországi és a WFL szervezet Europai elnöke.

               Kick-Box övvizsga!

              2023.11.03.

A mai napon egyesületünk Kick-Box övvizsgát tartott. Vizsgáztató mesterként Horváth Ferenc 7.Danos nagymestert hívtuk meg Zalaegerszegről aki több Combatsport világszervezet köztük az ICO magyarországi és a WFL szervezet Europai elnöke.

A három és félórás vizsgán a vizsgázók bizonyították erőnléti és technikai rátermetségüket és tudásukat.

Mindenki sikeresen vizsgázott 10.kyu és 6.kyu fokozat között. A vizsga végén a mester dícséretével kapták kézhez tanitványaink az okleveleket a kiérdemelt övfokozatukról.

Csapatunkat Herceg Zoltán 2.Danos mesterünk készítette fel a vizsgára.

Köszönjük Horváth Ferenc mesternek és Szamler Krisztinának, hogy eljöttek hozzánk és nagyszerűen lebonyolították a vizsgát mindenki örömére.

Vizsgázóink voltak:

Ács Dávid

Árpáis Zsolt

Csiszár Kornél

Fekete Milán

Fodróczy Anna

Hatejer Áron

Horváth Àgnes

Kiss Kincső

Mészáros Botond

Molnár Nimród

Nagy Nimród

Pigniczki Gergely

Pokrócz Zsombor

Szabó Áron

Szalay Emma

Gratulálunk mindenkinek!

Edzők: Simon László, Windisch Zoltán Herceg ZoltánKapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg