Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym IMAES Muaythai Khan vizsgán való részvételéről Pápán

2023.11.05.-én egyesületünkből öt fő: Pokrócz Zsombor, Fodróczy Anna, Csiszár Kornél, Herceg Zoltán, Molnár László tették sikeres IMAES KHAN vizsgát Pápán thaibox sportágból.

IMAES Muaythai Khan vizsga Pápa

                   2023.11.05.

Mai napon egyesületünkből öt fő: Pokrócz Zsombor, Fodróczy Anna, Csiszár Kornél, Herceg Zoltán, Molnár László tették sikeres IMAES KHAN vizsgát Pápán thaibox sportágból.

Muaytahiban is mint a többi küzdősportban indőnként van lehetőség szintfelmérésre, mindig magasabb fokozat letételére. Sportolinknak vizsgázni kellett Waykruból (rituális harci tánc), amit mindig a mérkőzések előtt mutatnak be a versenyzők. Tradicionális kéz és lábkombinációk mellett rengeteg technikai, taktikai elem alkalmazása, bemutatása is szerepet kap.

Vizsgáztatók: Dudok Károly, Rehák György mesterek voltak. Köszönjük szépen nekik a lehetőséget!

Sportolóinknak gratulálunk!Kapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala