Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym Thaibox Magyar Bajnokságon való részvételéről

2023.11.18.-án egyesületünk az év legfontosabb versenyén a thaibox magyar bajnokságon vett részt Budapesten. Egyesületünket utánpótlás korú versenyzőink Fodróczy Anna, Pokrócz Zsombor és Csiszár Kornél képviselte.

Thaibox Magyar Bajnokság

2023.11.18.

Mai napon egyesületünk az év legfontosabb versenyén a thaibox magyar bajnokságon vett részt Budapesten.

Egyesületünket utánpótlás korú versenyzőink Fodróczy Anna, Pokrócz Zsombor és Csiszár Kornél képviselte.

Fekete Milán ellenfél hiányában sajnos nem tudott részt venni az eseményen.

- Fodróczy Anna az ő rámenős stílusával hamar érvényesülni tudott ellenfele felett. Sok rugásának köszönhetően sikerül az első és harmadik menetet megnyernie. Második menet szoros volt, itt ellenfelével gyorsan felváltva érték el kéz, láb találatokat. Végeredmény viszont egyértelmű, Anna első helyen végzett azaz Thaibox Magyar Bajnok lett!!!!

- Pokrócz Zsombor mindhárom menetben ügyesen, dinamikusa, taktikusan használta kéz, láb kombinációit. Klinchben is szépen forgatta, térdelte rutinos ellenfelét. Talán csak Zsombi lábkirugásai maradtak el. Számunkra ez biztos győzelem lett volna, de a bírók megosztott pontozással az ellenfelet látták jobbnak.

Zsombi értetlen módon ezüst érmes lett, azaz a thaibox magyar bajnokságon második helyen végzett.

- Csiszár Kornél súlycsoportjában többen is voltak. Kornél az elődöntőben megfontoltan, erejét beosztva, lábát kicsit fájlalva hozta a kötelezőt. Beverekedte magát a döntőbe.

A döntőre sajnos nem tudott kiállni, miután láb sérülés egyre csak fokozódott. Az egészség megóvása érdekében le kellett mondani a mérkőzést. Kornélunk a thaibox magyar bajnokságon második helyen végzett.

Gratulálunk versenyzőinknek!!!

Köszönjük Markó Imre csapattársunk versenyen való segítséget!

Köszönjuk támogatoink segítségét!

Edzőink: Windisch Zoltán, Herceg Zoltán, Simon László


Kapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg