Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym Jótékonysági Muaythai Szakmai Napjáról

2023.12.17. Tegnapi napon Pápán jártunk az I. jótékonysági muaythai szakmai napon. Egyesületünket 12 sportoló képviselte. A jótékonysági nap első programja egy közös edzés volt az utánpótlás Magyar válogatott tagjaival.

Jótékonysági Muaythai Szakmai Nap Pápa

2023.12.17.

Tegnapi napon Pápán jártunk az I. jótékonysági muaythai szakmai napon. Egyesületünket 12 sportoló képviselte. A jótékonysági nap első programja egy közös edzés volt az utánpótlás Magyar válogatott tagjaival. Az edzést rövid pihenő után 20 menet sparring követte.

Egyesületünk apraja nagyja örült mindkét lehetőségnek és örömmel vettek rajta részt.

Köszönjük a meghívást Korpics Gábornak, jól éreztük magunkat!

Csapatunk sportolóit edzőként Herceg Zoltán aki maga is mozgott egy jót és Simon László kísérte.Kapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala