Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym - Feja Sport Nyílt Harcművészeti bajnokságáról

Egyesületünk mai napon Budapesten Nyílt harcművészeti bajnokságon 5 versenyzővel vett részt. Összesen 17 mérkőzésből 14 - en győzelmet arattunk. Kicklight és Fcs Light szabályrendszerekben.

Feja Sport Nyílt Harcművészeti bajnokság

2024.02.03. Budapest

Egyesületünk mai napon Budapesten Nyílt harcművészeti bajnokságon 5 versenyzővel vett részt. Összesen 17 mérkőzésből 14 - en győzelmet arattunk. Kicklight és Fcs Light szabályrendszerekben.

- Fekete Milán. Fcs Light ll- hely

                                   Kicklight. l-hely

- Ács Dávid. Fcs Light ll- hely

                                   Kicklight ll-hely

- Fodróczy Anna. Kicklight l-hely

- Pokrócz Zsombor Fcs Light l-hely

                                   Kicklight l-hely

- Mészáros Botond Fcs Light l-hely

                                   Kicklight l-hely

"Fekete Milán mindkét szabályrendszerben 2-2 mérkőzést bunyózott ebből 3 at megnyert. Nagy akaraterőről tett tanubizonyságot.

Ács Dávid újonc versenyző a csapatunkban. Két szabályrendszerben 5 mérkőzést vívott ebből 3-at megnyert. A döntőkben is szoros mérkőzéseken maradt csak alul.

Fodróczy Annának Kicklight szabályrendszerben 2 ellenfele volt. Mindkét mérkőzést szépen irányitva sikerült megnyerni.

Pokrócz Zsombor is két szabályrendszerben indult. Összesen 4 mérkőzésből 4 et nyert. Gyönyörű technikai repertoárt bemutatva.

Mészáros Botond kicklight szabályrendszerben két mérkőzéből, két mérkőzést nyert technikai fölénnyel. Ellenfelei idő előtt feladták a mérkőzést.

Nyilatkozta Simon László vezető edzőnk a verseny után.

Köszönjük Feja Tibor mesternek a lehetőséget!

Versenyzőinknek gratulálunk!

Edzők: Windisch Zoltán, Herczeg Zoltán, Simon László

Markó Iminek köszönjük a ringsegéd szerepet!Kapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg