Széchenyi Terv Plusz


Tájékoztató a Simon Gym - Xlll. Spartan Muaythai kupán való részvételéről

Mai nap egyesületünk Gyálon a Xlll. Spartan Muaythai kupán 8 fővel vett részt.

Xlll. Spartan Muaythai kupa

Gyál 2024.03.02.

Mai nap egyesületünk Gyálon a Xlll. Spartan Muaythai kupán 8 fővel vett részt.

Az eseményre 7 ország 246 sportolója adta le nevezését.

Nagy örömünkre megszokott rutinos versenyzőink: Fodróczy Anna, Pokrócz Zsombor, Csiszár Kornél között ma 5 újoncot: Kiss Kamillát, Simon -Bajácz Amirát, Szalay Gábort, Fekete Milánt, Koller Hunort is a kötelek közé kísértük.

Elsőként 10 év alatti korosztály bemutató mérkőzéseit izgulhattuk végig.

Szalay Gábor, Simon - Bajácz Amira, Kiss Kamilla, akit Fekete Ádám követett magyar ellenfelekkel küzdöttek. Hozzá állásban, kitartásban, küzdeni akarásban nem volt hiány, mérkőzéseik végén megérdemelten kaptak aranyérmeiket.

Picik után jött Fodróczy Anna aki korcsoport különbség miatt szintén edzőmérkőzésen bunyózott Cseh ellenféllel. A lányok mindhárom menetben erős tempót diktáltva mutatták be sportunk legszebb technikáit. Edzőmérkőzés lévén, eredményhirdetésnél mindkét lány aranyérmét kapott.

Pokrócz Zsombor szintén Cseh ellenféllel nézett farkasszemet. Zsombi megtett mindent, amit tudott. Igyekezett felülkerekedni kiváló ellenfele felett, aki jó ütemben törte Zsombi támadásait. Mérkőzés végén a cseh sportoló kezét emelték a magasba. Zsombi bronzéremmel zárta a mai eseményt.

Csiszár Kornél Szerb sportolóval mérte össze tudását. Sajnos mérkőzés nem úgy alakult, ahogy mi szerettük volna így Kornélunk szintén bronzéremmel zárta a rendezvényt.

Végül, de nem utolsó sorban este 11 kor Koller Hunor került sorra. Hunor a küzdősport világában szintén ma debütált. Győzelem sajnos neki sem sikerült, de nem adjuk fel mondta Hunor, megyünk tovább! Bírók ma ezüstéremmel jutalmazták az ő tudását.

"Egy hosszúra sikerült nap után: jöttünk, bunyoztunk és tanulunk belőle. A hibákat javítani kell, majd menni tovább előre...."

Gratulálok versenyzőinek!

Edzőink: Windisch Zoltán, Herceg Zoltán és Simon László.

Mai napon Fodróczy Péter és Németh Krisztián is segítette a versenyzőink munkáját.Kapcsolódó dokumentumok

Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala jpeg Fertőszentmiklós Város weboldala